اسامی آثار راه یافته به دومین جشنواره تلویزیونی مستند اعلام شد

دبیرخانه جشنواره تلویزیونی مستند اسامی آثار راه یافته به دومین دوره جشنواره تلویزیونی مستند را اعلام کرد.

به گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ بعد از پایان مهلت ثبت نام و ارسال اثر، هیات انتخاب جشنواره از میان بیش از 300 اثر رسیده به دبیر خانه، 67 مستند را در سه بخش رقابتی کوتاه ، نیمه بلند و بلند انتخاب کرد.

در این دوره جشنواره که از شنبه 30 تیرماه 1397 آغاز می شود 37 مستند در بخش کوتاه ، 19 مستند در بخش نیمه بلند و 11 مستند در بخش بلند با هم به رقابت می پردازند.

این دوره جشنواره تا چهارشنبه 28 شهریور ماه ادامه داشته و در مهرماه 1397 طی مراسم اختتامیه از برگزیدگان داوری و مردمی تقدیر به عمل می آید.

ضبط آیتم کارگردان های این دوره در استودیوی جشنواره به پایان رسیده و بینندگان شبکه مستند می توانند از شنبه 30 تیر ماه ساعت 21 ضمن مشاهده آثار در انتخاب مردمی این جشنواره شرکت کنند.

اسامی آثار راه یافته به دومین دوره جشنواره به شرح ذیل است:
1) بازگشت : محمد صادق مبینی
2) میکل آنژ افغانستان : محمد صفا
3) نویز سفید : عبدالقادر طه زاده
4) همشهری جنگ : احمد زائری
5) شکوه زاگرس : بهنام رضایی
6) اینجا زندگی : حسین فاطمیان
7) آک آپ آس : محمد علی هاشم زهی
8) رشتال : احمد عبدالرحیمی
9) سفر به طبیعت : عابدین محمدی
10) برفی که بود : عبدالخالق طاهری
11) زبان مادری : محمد طالبی
12) آرزلار آغاجی : مریم صبوری
13) نبرد بیست و نهم : مهرداد حق شناس
14) زمانی برای زندگی : نادر معصومی
15) لبخند سرد محافظ : حسین مظفر خانی هزاوه
16) نشاگرون : سیمین فلاح زاده تهرانی
17) در میان اجتماع خشمگین : رضوان سرمد
18) نیک مارکت : هادی معصوم دوست
19) کالوت : نازنین مصطفوی
20) خانه مهر : محمد رضا دهستانی
21) ارمغان : روح ا... اسدی کیا دهی
22) ده برادر : محسن علیدادی
23) قانون جنگل : مختار نامدار
24) گلپیرا : محمد سجاد نصرتی
25) اسکندر : علی شهابی
26) نفس های سیاه : علی نیکبخت
27) استاج : محمد جواد دهقان
28) درخت مشترک : حسین غلامی
29) پژواک : مسعود دهنوی
30) پول بده بازی کنم : محسن نجفی مهری
31) آن ده ثانیه : عادل انیسی
32) چنشتی ها : احسان عمیدیان
33) گزارش ویژه : رضا سورانی
34) لحظه های تا نخورده : فرهاد درودگر
35) این خانه تو نیست : میثم پور جعفری
36) بومرنگ : پدرام ابویی
37) تولد سرد : کمیل سهیلی
38) سلف سرویس : حمید مهاجرانی
39) الماس و شیشه : داریوش کرمیار
40) راز های کوهستان : اسماعیل کرمی
41) گرون یعنی سوختن : بهمن ابراهیمی
42) دسترنج : عباس رفیعی
43) آسمان مال من است : آزیتا رصافی
44) به رنگ بابا : صمد نجفی
45) دریبل : پدرام بهرامی
46) آزادی 1000 : محسن مرادی
47) به خاطر یک دوچرخه : هادی ضیاءعزیزی
48) سرزمین هانیه : حمیدرضا اسماعیل پور
49) از سنگ تا عرش : محمد حسین جبلی جوان
50) ژیلوان : فاطمه رمضانی
51) زمرد صحرا : مهدی رئیسی
52) برک : هادی ثابت شوکت آبادی
53) رویای روهینگیا : محمد مهدی خالقی
54) تخت زرین : مهدی حیدری
55) پرواز : سید سجاد ابطحی
56) در به دری پیشه ای است بس دشوار : وحید میلانی
57) آخرین فوتو : ابوذر مسائلی
58) خطر انقراض درختان گردو : امیر منیری
59) فراموش شده : محمد مهدی فکریان
60) نعمتی به نام کلزا : زهرا ایران نژاد
61) زمزمه ملکوت : عبدالمجید علیجان نژاد
62) دو گونی بلال : اسماعیل معنوی
63) روج تیغ : علی صدیقیان
64) انوری افین : سعید فوداجی
65) دعوتی : میلاد امینی موحد
66) رهروان فتح به روایت شهید آوینی : مهدی محمودی
67) فدیشه : ابوالفضل تاجیک

انتهای پیام/

اعلام اسامی آثار راه یافته به دومین جشنواره تلویزیونی مستند

ایکس ویژن
طرح 82 خرید مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
ایکس ویژن
طرح 82 خرید مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ایکس ویژن
طرح 82 خرید مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
ایکس ویژن
طرح 82 خرید مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ایکس ویژن
طرح 82 خرید مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر