لیگ برتر کاراته؛

برنامه بازی‌های مرحله نهایی لیگ برتر کاراته آقایان اعلام شد/تیم‌های صعود کننده ۴ گروه دوم مشخص شدند

با برگزاری دومین روز از مسابقات کاراته، ۴ تیم صعود کننده گروه‌های ۵ تا ۸ مسابقات لیگ برتر کاراته آقایان معرفی شدند.

به گزارش  گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، با برگزاری دومین روز از مسابقات لیگ برتر کاراته آقایان، تیم‌های راه یافته به مرحله پایانی مسابقات لیگ برتر از گروه‌های ۵ تا ۸ معرفی شدند.

تیم صنعت مس رفسنجان با ۶ امتیاز تیمی و ۳۵ امتیاز انفرادی صعود کننده گروه پنج، تیم عقاب بروجرد با ۶ امتیاز تیمی و ۳۳ امتیاز انفرادی صعود کننده گروه شش، تیم شوتوکان FSK با ۶ امتیاز تیمی و ۲۹ امتیاز انفرادی صعود کننده گروه هفت و تیم دال WMMF کرمانشاه با ۶ امتیاز تیمی و ۴۶ امتیاز انفرادی صعود کننده گروه هشت هستند.

همچنین پس از پایان مسابقات تیم ها در ۲ روز و اعلام تیم های صعود کننده به مرحله بعدی، در جلسه قرعه کشی با سرپرستان و سرمربیان تیم ها برنامه بازی ها و زمان‌بندی روز پایانی مسابقات لیگ برتر کاراته آقایان اعلام شد.

۸ تیم صعود کننده به مرحله پایانی در ۲ گروه ۴ تیمه تقسیم شدند تا پس از انجام بازی های این تیم ها در ۲ گروه، مسابقات رده بندی، فینال و اختتامیه عصر فردا برگزار شوند.

۸ تیم راه یافته به مرحله بعدی در ۲ گروه به شرح زیر تقسیم شدند:

گروه اول:

۱. دال WMMF کرمانشاه

۲. جاویدان کرمانشاه

۳. شوتوکان IMA ایران

۴. عقاب بروجرد

گروه دوم:

۱. پاس مازندران

۲. صنعت مس رفسنجان

۳. شوتوکان FSK

۴. صنعت مس کرمان

برنامه بازی ها و زمان‌بندی مسابقات این تیم ها در روز پایانی به شرح زیر می باشد:

گروه اول:

دور اول/

۱.دالWMMFکرمانشاه مقابل شوتوکان IMA ایران، ساعت ۸:۳۰ مسابقه کاتا و ساعت ۹ مسابقه کومیته

۲.عقاب بروجرد مقابل جاویدان کن شی کان، ساعت ۸:۳۰ مسابقه کاتا و ساعت ۱۰ مسابقه کومیته

دور دوم/

۳.عقاب بروجرد مقابل شوتوکان IMA ایران، ساعت ۹:۳۰ مسابقه کاتا و ساعت ۱۱ مسابقه کومیته

۴.جاویدان کن شی کان مقابل دال WMMF کرمانشاه، ساعت ۹:۳۰ مسابقه کاتا و ساعت ۱۲ مسابقه کومیته

دور سوم/

۵.جاویدان کن شی کان مقابل شوتوکان IMA ایران، ساعت ۱۰:۳۰ مسابقه کاتا و ساعت ۱۳ مسابقه کومیته

۶.آکادمیWMMF دال کرمانشاه مقابل عقاب بروجرد، ساعت ۱۰:۳۰ مسابقه کاتا و ساعت ۱۴ مسابقه کومیته

گروه دوم:

دور اول/

۱. صنعت مس کرمان مقابل پاس مازندران، ساعت ۹ مسابقه کاتا و ساعت ۱۲ مسابقه کومیته

۲. شوتوکان FSK مقابل صنعت مس رفسنجان، ساعت ۹ مسابقه کاتا و ساعت ۱۲ مسابقه کومیته

دور دوم/

۳. شوتوکانFSK مقابل پاس مازندران، ساعت ۱۰ مسابقه کاتا و ساعت ۱۳ مسابقه کومیته

۴. صنعت مس رفسنجان مقابل صنعت مس کرمان، ساعت ۱۰ مسابقه کاتا و ساعت ۱۳ مسابقه کومیته

دور سوم/

۵. صنعت مس رفسنجان مقابل پاس مازندران، ساعت ۱۱ مسابقه کاتا و ساعت ۱۴ مسابقه کومیته

۶. صنعت مس کرمان مقابل شوتوکانFSK، ساعت ۱۱ مسابقه کاتا و ساعت ۱۴ مسابقه کومیته

از هر گروه ۲ تیم صعود خواهد کرد که این تیم ها به صورت ضربدری ساعت ۱۵ با یک دیگر مسابقه خواهند داد تا تیم های صعود کننده به فینال مشخص شوند و مسابقه فینال نیز ساعت ۱۶:۳۰ برگزار خواهد شد.


بیشتر بخوانید


انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر