معرفی فرنگی کاران برتر جام تختی+ نتایج کامل مسابقات

چهل و یکمین دوره رقابت‌های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، چهل و یکمین دوره رقابته‌ای بین المللی کشتی فرنگی جام تختی از ساعت ۱۰ صبح امروز در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران برگزار و امشب با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.

در همین راستا اسامی نفرات برتر این رقابت‌ها و نتایج رقابت‌های برگزار شده به شرح زیر است:

رده بندی نفرات برتر به شرح زیر است:

۵۵ کیلوگرم: ۱- سجاد عباس پور ۲- محمدهادی شعبانی ۳- محمد حسینوند پناهی و احمدرضا ناصرپور ۵- مهرگان جهانگیری و محمد دانیالی ۷- محمدعلی بزی ۸- مهدی جواهری ۹- محمد کریمی نیا ۱۰- محمد کرمی
دیدار دوم با سوم: محمدهادی شعبانی، برنده ۹- محمد حسیوند ۴،

۶۰ کیلوگرم: ۱- مهرداد مردانی ۲- امید آرامی ۳- امیرمحمد یارمحمدزهی ۳- پویا ناصرپور ۵- علیرضا کارگر و عارف محمدی ۷- امیرحسین خوانساری ۸-  کوتوبک عبدی کریم اولو (قرقیزستان) ۹- محمد جانقلی ۱۰- مسیب اکبری
دیدار دوم با سوم: امید آرامی، برنده ۴ – پویا ناصر پور ۳،

۶۳ کیلوگرم: ۱- محمد نوربخش ۲- سامان عبدولی ۳- آرمین محب ثابت و رضا مردی ۵- ارمک کانیبک اولو (قرقیزستان) و حسین عباسی ۷- رضا عباسی ۸- سعید رحیمی ۹- امین جبالی فر ۱۰- محمدرضا رضاپور فتح
دیدار دوم با سوم: آرمین محب ثابت، برنده – سامان عبدولی (مصدومیت)

۶۷ کیلوگرم: ۱- محمد الیاسی ۲- محمدجواد رضایی ۳- سعید ارجمندی و امین بذرگر ۵- کرامت عبدولی و علی ذکایی مهر ۷- مهدی یاری فرد ۸- شاهین بداغی ۹- امیرمهدی عسگری ۱۰- وحید میرفتح الهی
دیدار دوم با سوم: محمدجواد رضایی، برنده ۶- امین بذرگر ۱

۷۲ کیلوگرم: ۱- محمدرضا مختاری ۲- ابوالفضل زینتی رفاه ۳- محمد غلامی و علی ارسلان ۵- سعید شاهرخی و امیرحسین حاجی پور ۷- اشکان سعادتی فر ۸- عرفان سعادتی فر ۹- محمدرضا رستمی ۱۰- میلاد ندائی
دیدار دوم و سوم: علی ارسلان، برنده ۸- ابوالفضل زنتی رفاه صفر

۷۷ کیلوگرم: ۱- پرهام قنبری ۲- علیرضا مهمدی ۳- محمد آذرم دخت و عارف حبیب الهی ۵- حمیدرضا جعفری ۶- برومند اصلان ۷- علی اسکو ۸- مهران داداشی ۹- آکیلبک تالانتبکوف (قرقیزستان) ۱۰- علی نوروزی
دیدار دوم با سوم: محمد آذرم، برنده ۸- علیرضا مهمدی صفر

۸۲ کیلوگرم: ۱- رسول گرمسیری ۲- یاسین یزدی ۳- مهران سعادتی فر و محمدحسین محمودی ۵- محمدحسین جلالی و سامان نجم سهیلی ۷- جمال اسماعیلی ۸- شاهین شریعتی ۹- عباس مهدی زاده ۱۰- مهدی محمدزاده
دیدار دوم با سوم: محمدحسین محمودی، برنده ۷ – یاسین یزدی ۲

۸۷ کیلوگرم: ۱- رامین طاهری ۲- یوسف قادریان ۳- سامان عزیزی و آرشام بهرام زاده ۵- مهدی ابراهیمی و بهزاد نقیب ۷- حمید شکوهی ۸- حمیدرضا بادکان ۹- علی عابدی درزی ۱۰- میلاد خسروی
دیدار دوم با سوم: یوسف قادریان، برنده ۶- آرشام بهرام زاده صفر

۹۷ کیلوگرم: ۱- مهدی فلاح ۲- آرمان علیزاده ۳- محمد یگانه و مرتضی القوسی ۵- داود فلاحی و وحید دادخواه ۷- وحید نامداری ۸- حامد عبدولی ۹- امیرحسین کریمی ۱۰- محمد نصرتی
دیدار دوم با سوم: آرمان علیزاده، برنده ۵- مرتضی القوسی ۲

۱۳۰ کیلوگرم: ۱- بهنام مهدی زاده ۲- پارسا نظری ۳- مهدی زودآشنا و امیرمحمد بیات ۵- نوید پارسایی و سعید حسین پور ۷- مسعود میرزائیان ۸- حسن قربانی ۹- علیرضا شربیان ۱۰- آرمان نظری
دیدار دوم با سوم: پارسا نظری، برنده ۸- امیرمحمد بیات صفر

لازم به ذکر است بر اساس تصمیم کادر فنی با توجه به اینکه لازم بود در هر وزن از رقابت‌های جام تختی حد اقل دو "منتخب حقیقی" شناسایی شوند، در تمامی اوزان دهگانه، پس از مشخص شدن نفرات اول تا سوم مشترک، ۲۰ دقیقه بعد (قانون اتحادیه جهانی کشتی)، میان دارندگان مدال‌های نقره و یکی از برندگان مدال برنز (کشتی گیری که مغلوب دارنده مدال طلا شده است)، تک کشتی برگزار تا در کنار دارنده مدال طلا، دومین مدعی هر وزن نیز مشخص شود.

نتایج مسابقات برگزارشده به شرح زیر است:

فینال:

۵۵ کیلوگرم: سجاد عباس پور، برنده ۱۲ - محمدهادی شعبانی ۱

۶۰ کیلوگرم: مهرداد مردانی، برنده ۵ - امید آرامی ۲

۶۳ کیلوگرم: محمد نوربخش، برنده ۵ - سامان عبدولی ۱

۶۷ کیلوگرم: محمد الیاسی، برنده  ۱- محمدجواد رضایی ۱

۷۲ کیلوگرم: محمدرضا مختاری، برنده ۹ - ابوالفضل زینتی رفاه صفر

۷۷ کیلوگرم: پرهام قنبری، برنده ۸ – علیرضا مهمدی صفر

۸۲ کیلوگرم: رسول گرمسیری، برنده ۱۱ - یاسین یزدی صفر

۸۷ کیلوگرم: رامین طاهری، برنده ۵ - یوسف قادریان  ۱،

۹۷ کیلوگرم: مهدی فلاح، ۳ برنده (ضربه فنی) – آرمان علیزاده صفر

۱۳۰ کیلوگرم: بهنام مهدی زاده، برنده  ۳- پارسا نظری ۲

دیدار‌های رده بندی:

۵۵ کیلوگرم:
احمدرضا ناصرپور، برنده ۱۴ - محمد دانیالی ۵
محمد حسینوند پناهی، برنده ۵ - مهرگان جهانگیری ۴،

۶۰ کیلوگرم:
پویا ناصرپور، برنده – عارف محمدی (حاضر نشد)
امیرمحمد یارمحمدزهی، برنده ۹ - علیرضا کارگر ۸،

۶۳ کیلوگرم:
رضا مردی، برنده ۱۱ – حسین عباسی ۶
آرمین محب ثابت، برنده ۷ - ارمک کانیبک اولو (قرقیزستان) صفر

۶۷ کیلوگرم:
امین بذرگر، برنده ۹ – علی ذکایی مهر ۱
سعید ارجمندی، برنده ۸ (ضربه فنی) - کرامت عبدلی صفر

۷۲ کیلوگرم:
علی ارسلان، برنده - امیرحسین حاجی پور (شرکت نکرد)
محمد غلامی، برنده ۹ - سعید شاهرخی ۴

۷۷ کیلوگرم:
عارف حبیب الهی، برنده ۱۰- حمیدرضا جعفری ۱
محمد آذرم دخت، برنده - عظیم گرمسیری (شرکت نکرد)

۸۲ کیلوگرم:
محمدحسین محمودی، برنده ۷- سامان نجم سهیلی ۴
مهران سعادتی فر، برنده ۸ - محمدحسین جلالی صفر

۸۷ کیلوگرم:
آرشام بهرام زاده، برنده ۵ - بهزاد نقیب ۲
سامان عزیزی، برنده ۶ - مهدی ابراهیمی ۲

۹۷ کیلوگرم:
مرتضی القوسی، برنده ۶- وحید دادخواه صفر
محمد یگانه، برنده ۷- داود فلاحی ۶،

۱۳۰ کیلوگرم:
امیرمحمد بیات، برنده ۹ - سعید حسین پور ۳
مهدی زودآشنا، برنده ۹- نوید پارسایی صفر

نتایج مسابقات شانس مجدد:

۵۵ کیلوگرم:
مهرگان جهانگیری ۹- مهیار چراغی صفر
محمد دانیالی، برنده - رضا خدری (حاضر نشد)

۶۰ کیلوگرم:
پویا ناصرپور، برنده ۶- عبدی کریم کوتوبک اولو (قرقیزستان) ۴
امیرمحمد یارمحمدزهی، برنده ۱۲- محمد جانقلی ۴

۶۳ کیلوگرم:
ارمک کانیبک اولو (قرقیزستان) برنده ۱۶- محمدرضا رضا پور فتح ۴
رضا مردی، برنده ۹- علی گوران صفر

۶۷ کیلوگرم:
امین بذرگر، برنده – بهرام معروف خانی (حاضر نشد)
سعید ارجمندی، برنده ۹- سجاد ایمن طلب صفر

۷۲ کیلوگرم:
امیرحسین حاجی پور، برنده ۷- اشکان سعادتی فر ۳
محمد غلامی، برنده ۳ (ضربه فنی) رضا ساکی ۴

۷۷ کیلوگرم:
عارف حبیب الهی، برنده ۷- علی نوروزی ۵
محمد آذرم دخت، برنده ۸- امین امیریان صفر
عارف حبیب الهی، برنده- برومند اصلان (شرکت نکرد)

۸۲ کیلوگرم:
سامان نجم سهیلی، برنده ۷- عباس مهدی زاده ۱
مهران سعادتی فر، برنده ۸- شاهین شریعتی صفر

۸۷ کیلوگرم:
آرشام بهرام زاده، برنده ۱۰- حمید شکوهی ۲

۹۷ کیلوگرم:
مرتضی القوسی، برنده ۴- وحید نامداری ۱،

۱۳۰ کیلوگرم:
امیرمحمد بیات، برنده ۸- محمد سروش رنجبر صفر

نتایج مسابقات نیمه نهایی:

۵۵ کیلوگرم:
محمدهادی شعبانی، برنده ۹ – احمدرضا ناصرپور ۸
سجاد عباس پور، برنده ۸- محمد حسینوند پناهی صفر

۶۰ کیلوگرم:
امید آرامی، برنده ۸ - علیرضا کارگر صفر
مهرداد مردانی، برنده ۹ - عارف محمدی ۲

۶۳ کیلوگرم:
محمد نوربخش، برنده ۸ (ضربه فنی) - آرمین محب ثابت ۱
سامان عبدولی، برنده ۸ - حسین عباسی صفر

۶۷ کیلوگرم:
محمدجواد رضایی، برنده ۳ کرامت عبدولی ۱
محمد الیاسی، برنده ۵ علی ذکایی مهر ۴

۷۲ کیلوگرم:
ابوالفضل زینتی رفاه، برنده ۸ - سعید شاهرخی ۲
محمدرضا مختاری، برنده ۹- علی ارسلان صفر

۷۷ کیلوگرم:
پرهام قنبری، برنده ۵ (ضربه فنی) - عظیم گرمسیری ۲
علیرضا مهمدی، برنده ۵ - حمیدرضا جعفری ۴

۸۲ کیلوگرم:
یاسین یزدی، برنده ۱۶- محمدحسین جلالی ۴
رسول گرمسیری، برنده ۷- محمدحسین محمودی ۲،

۸۷ کیلوگرم:
یوسف قادریان، برنده ۱۲ - مهدی ابراهیمی صفر
رامین طاهری، برنده ۱۱- بهزاد نقیب ۸،

۹۷ کیلوگرم:
مهدی فلاح، برنده ۷ وحید دادخواه ۲
آرمان علیزاده، برنده ۱۱ – داود فلاحی ۳

۱۳۰ کیلوگرم:
پارسا نظری، برنده ۵ - مهدی زودآشنا صفر
بهنام مهدی زاده، برنده ۶ – سعید حسین پور ۳

نتایج دیدار‌های مقدماتی:

۵۵ کیلوگرم:

یک هشتم نهایی:

مهرگان جهانگیری برنده – ۷- محمد کریمی نیا ۱
سجاد عباس پور، برنده ۸- مهیار چراغی صفر
محمد حسیوند پناهی، برنده ۸- علی نوربخش صفر
مهدی جواهری، برنده ۱۰- محمد کرمی ۱
محمدعلی بزی، برنده - محمد حسیوند (شرکت نکرد)
احمدرضا ناصرپور، برنده ۵ (ضربه فنی) – سید امیرحسین میرطالبی صفر
رضا خدری، برنده ۹- سید سعید احمدیان صفر
محمدهادی شعبانی، برنده ۱۲- محمد دانیالی ۳

یک چهارم:

سجاد عباس پور، برنده ۸ (ضربه فنی) – مهرگان جهانگیری صفر
محمد حسینوند پناهی، برنده ۵- مهدی جواهری صفر
احمدرضا ناصرپور، برنده ۸- محمدعلی بزی صفر
محمدهادی شعبانی، برنده ۱۰- رضا خدری

۶۰ کیلوگرم:

مقدماتی:
امید آرامی، برنده ۹- محمد جانقلی صفر
مهرداد مردانی، برنده ۹- کوتوبک عبدالکریم اولو (قرقیزستان) صفر
پویا ناصرپور، برنده ۹- محمدرضا میری صفر
عارف محمدی، برنده ۸- فرزاد محبی صفر
امیرحسین خوانساری، برنده ۵- مهدی قادری ۲

یک چهارم:

علیرضا کارگر، برنده ۳- مسیب اکبری ۲
امید آرامی، برنده ۲ (ضربه فنی) – امیرمحمد یارمحمدزهی ۴
مهرداد مردانی، برنده ۸- پویا ناصرپور ۳
عارف محمدی، برنده ۲- امیرحسین خوانساری ۱،

۶۳ کیلوگرم:

محمد نوربخش، برنده ۸- محمدرضا رضاپور صفر
ارمک کاینبیک اولو (قزاقستان)، برنده ۶- امین جبالی فر ۴
آرمین محب ثابت، برنده ۷- علیرضا اسدی ۳
سعید رحیمی، برنده ۸- محمد اسدی صفر
رضا مردی، برنده ۹- امید احمدی صفر
سامان عبدولی، برنده ۷- علی گوران ۲
حسین عباسی، برنده ۸- محمد حاجیوند نورایی صفر
رضا عباسی، برنده ۱۱- علی رستار صفر

۶۳ کیلوگرم:

محمد نوربخش، برنده ۶- ارمک کانایبک اولو (قرقیزستان) ۵
آرمین محب ثابت، برنده ۲- سعید رحیمی صفر
سامان عبدولی، برنده ۲- رضا مردی صفر
حسین عباسی، برنده ۸- رضا عباسی صفر

۶۷ کیلوگرم:

مقدماتی:

کرامت عبدولی، برنده ۳- شاهین بداغی صفر
محمدجواد رضایی، برنده ۸- سجاد ایمن طلب صفر
سعید ارجمندی، برنده ۷- عابد بابکان ۳
مهدی یاری فر، برنده ۴- امیرمهدی عسگری ۳
علی ذکایی مهر، برنده ۷- ابراهیم اسحاقی ۲
محمد الیاسی، برنده – بهرام معروف خانی (شرکت نکرد)
امین بذرگر، برنده ۴- محمدمهدی کشتکار صفر

یک چهارم:

کرامت عبدولی، برنده ۷- وحید میرفتح الهی ۳
محمدجواد رضایی، برنده ۱۱- سعید ارجمندی صفر
علی ذکایی مهر، برنده ۷- مهدی یاری فرد ۱
محمد الیاسی، برنده ۵- امین بذرگر ۱

۷۲ کیلوگرم:

مقدماتی:

ابواالفضل زینتی رفاه، برنده ۹- رضا ساکی صفر
محمدرضا رستمی، برنده ۴- مرتضی پورعیسی صفر
سعید شاهرخی، برنده ۵- محمدسعید عزیزی صفر
اشکان سعادتی فر، برنده ۸- امید زالی صفر
محمدرضا مختاری، برنده ۲- امیرحسین حاجی پور صفر
علی ارسلان، برنده ۱۲- میلاد ندائی ۲
عرفان سعادتی فر، برنده ۳- حامد تاب ۱

یک چهارم:

ابوالفضل زینتی رفاه، برنده ۶- محمد غلامی ۴
سعید شاهرخی، برنده ۱۱- محمدرضا رستمی ۲
محمدرضا مختاری، برنده ۱۰- اشکان سعادتی فر ۱
علی ارسلان، برنده ۱۴- عرفان سعادتی فر ۴،

۷۷ کیلوگرم:

مقدماتی:

علیرضا مهمدی، برنده ۶ (ضربه فنی) – عارف حبیب الهی ۲
برومند اصلان، برنده ۴- امیررضا خلفیان ۱
آکیلبک تالانتبیکوف (قرقیزستان) برنده ۵- رضا عادلی نژاد ۱

یک هشتم:

محمد آذرم دخت، برنده ۸- مهران شیخ فخرادینی صفر
پرهام قنبری، برنده ۴ (ضربه فنی) – امین امیریان صفر
عظیم گرمسیری، برنده ۸- مسعود کاووسی ۳
مهران داداشی، برنده ۵- علی رضا همتی ۳
علی اسکو، برنده - محمدامین احمدپور (شرکت نکرد)
حمیدرضا جعفری، برنده ۳- محمد شربی نیازی ۱
علیرضا مهمدی، برنده ۴- علی نوروزی صفر
برومند اصلان، برنده ۳- آکیلبک تالانتبیکوف ۱

یک چهارم:

پرهام قنبری، برنده ۴- محمد آذرم دخت ۳
عظیم گرمسیری، برنده ۵- مهران داداشی ۲
حمیدرضا جعفری، برنده ۴- علی اسکو صفر
علیرضا مهمدی، برنده ۹- برومند اصلان صفر

۸۲ کیلوگرم:

مقدماتی:

شاهین شریعتی، برنده ۳- اکبر محبی فر ۱
یاسین یزدی، برنده ۵ (ضربه فنی) - مهران سعادتی فر ۳
رسول گرمسیری، برنده ۵- عباس مهدی زاده ۳
سامان نجم سهیلی، برنده ۵- علی موسی زاده ۱
محمدحسین محمودی، برنده ۲- مهدی محمدزاده ۱
جمال اسماعیلی، برنده ۸- سید محمد چوبچیان صفر

یک چهارم:

محمدحسین جلالی، برنده – پیام بویری (شرکت نکرد)
یاسین یزدی، برنده ۵- شاهین شریعتی ۳
رسول گرمسیری، برنده ۶- سامان نجم سهیلی ۱
محمدحسین محمودی، برنده ۷- جمال اسماعیلی ۳

۸۷ کیلوگرم:

سامان عزیزی، برنده ۳- میلاد خسروی ۳
حمید شکوهی، برنده ۸- مجید سلیمانی ۳
رامین طاهری، برنده ۸- آرشام بهرام زاده صفر
حمیدرضا بادکان، برنده ۵- سعید کریمی زاده ۱
بهزاد نقیب، برنده ۸- علی عابدی درزی ۷

یک چهارم:

مهدی ابراهیمی، برنده ۸- علی خلیل زاده صفر
یوسف قادریان، برنده ۱۱- سامان عزیزی ۲
رامین طاهری، برنده ۸- حمید شکوهی صفر
بهزاد نقیب، برنده ۳- حمیدرضا بادکان ۱

۹۷ کیلوگرم:

مقدماتی:

محمد یگانه، برنده ۹- علیرضا اکبری صفر
حامد عبدولی، برنده ۳- محمدصادق عبدالهی صفر
داود فلاحی، برنده ۶- شایان حبیب زاده صفر
وحید دادخواه، برنده ۷- محمد نصرتی صفر
امیرحسین کریمی، برنده ۱ – حسین شکری ۱
وحید نامداری، برنده – مهدی علیاری (شرکت نکرد)
مهدی فلاح، برنده ۵- مرتضی القوسی ۳

یک چهارم:

آرمان علیزاده، برنده ۹- محمد یگانه ۶
داود فلاحی، برنده ۹- حامد عبدولی ۱
وحید دادخواهد، برنده ۳- امیرحسین کریمی ۱
مهدی فلاح، برنده ۴- وحید نامداری ۱

۱۳۰ کیلوگرم:

بهنام مهدی زاده، برنده ۴- محمدسروش رنجبر صفر
امیرمحمد بیات، برنده ۱۰- میلاد عبدولی صفر
سعید حسین پور، برنده ۴ (ضربه فنی) – آرمان نظری صفر
مسعود میرزائیان، برنده ۵- علیرضا شربیانی ۲

یک چهارم:

مهدی زودآشنا، برنده ۱۰- حسن قربانی ۱
پارسا نظری، برنده ۵- نوید پارسایی صفر
بهنام مهدی زاده، برنده ۸- امیرمحمد بیات صفر
سعید حسین پور، برنده ۱۰ (ضربه فنی) - مسعود میرزائیان ۴


بیشتر بخوانید


انتهای پیام/

ایکس ویژن
طرح 82 خرید مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
ایکس ویژن
طرح 82 خرید مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ایکس ویژن
طرح 82 خرید مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
ایکس ویژن
طرح 82 خرید مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ایکس ویژن
طرح 82 خرید مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر