برای خرید نان چه مقدار باید هزینه کرد؟

برای خرید مینی تست مخصوص پرونان نان آوران مقدار ۴۰۰ گرم باید ۱۰ هزار و ۴۵۰ تومان هزینه کنیم.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، قیمت انواع نان به شرح زیر است:

نام کالا قیمت(تومان)
مینی تست مخصوص پرونان نان آوران مقدار 400 گرم ۱۰,۴۵۰ 
نان لواش کم نمک اندازه بزرگ 10 عددی 300 گرمی های فود ۵,۸۲۰ 
نان گاتا گردویی نان آوران مقدار 240 گرم ۱۳,۳۰۰ 
فطیر تنوری با روغن حیوانی(عسل فروشی مادر ) ۱۶۱,۲۰۰ 
نان سویا دکتر سویا – طعم زیره 300 گرمی ۲۹,۴۰۰ 
نان تست بامیکا ۳۲,۰۰۰ 
نان جو پرونان نان آوران – 280 گرم ۸,۵۵۰

 انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها: قیمت نان ، نان تست
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر