نتایج کامل رقابت‌های هفته سوم تا پنجم از مرحله نخست مسابقات گروه "اول"

دیدار‌های هفته سوم تا پنجم (پایانی) از مرحله نخست رقابت‌های گروه اول، لیگ دسته یک تکواندو "جام نقش جهان" امروز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دیدار‌های هفته سوم تا پنجم (پایانی) از مرحله اول رقابت‌های گروه اول از بیست و هفتمین دوره مسابقات لیگ دسته یک تکواندو "جام نقش جهان" یادواره شهید تکواندوکار محمدحسین گیتی نما با حضور شش تیم، امروز (پنجشنبه - ۲۳ دی ماه) در فدراسیون تکواندو برگزار شد.

تیم‌های باشگاه ولیعصر دشتستان استان بوشهر، زنده یاد محمدرضا بابادی، نیروی زمینی ارتش، هیات تکواندو استان تهران، هیات تکواندو استان خوزستان و هیات تکواندو استان فارس در گروه اول با یکدیگر به رقابت پرداختند.

نتایج کسب شده در رقابت‌های هفته سوم تا پنجم به شرح زیر است:

نتایج مبارزات هفته سوم:

«تیم نیروی زمینی ارتش ۵ – تیم هیات تکواندو استان خوزستان ۳»

مبارزه اول (وزن ۸۰- کیلوگرم):

عرشیا نوری ۱۰ - میلاد صادقی ۴۰

مبارزه دوم (وزن ۷۴- کیلوگرم):

دانیال پرتوی ۳۱ - رضا رکیا ۲۶

مبارزه سوم (وزن ۶۳- کیلوگرم):

علی ستاری ۳۲ - محمد سهراب پور ۲۳

مبارزه چهارم (وزن ۸۷- کیلوگرم):

پویا رجبی ۲۰ - محمد علی باقری صفر

مبارزه پنجم (وزن ۵۴- کیلوگرم):

سعید شمشادی ۸ - حسین امیری ۱۹

مبارزه ششم (وزن ۸۷+ کیلوگرم):

علی نجفی ۲۶ - حسین یادگاری ۶

مبارزه هفتم (وزن ۵۸- کیلوگرم):

امیرعلی مهرابی فر ۲۱ - علی شیروانی ۱۶

مبارزه هشتم (وزن ۶۸- کیلوگرم):

علیرضا زارع ۷ - دانیال بهمنی ۱۱

«تیم باشگاه ولیعصر دشتستان استان بوشهر ۲ - تیم زنده یاد محمدرضا بابادی ۶»

مبارزه اول (وزن ۵۴- کیلوگرم):

محمدمهدی مظفری ۲ - محمدرضا قریشی ۱۷

مبارزه دوم (وزن ۵۸- کیلوگرم):

مبین منصوری ۱۳ - امید نقدی ۳۳

مبارزه سوم (وزن ۶۳- کیلوگرم):

امیرمحمد زارعی ۱۸ - محمدمهدی رشیدی ۵

مبارزه چهارم (وزن ۶۸- کیلوگرم):

حسین کریمی ۴ - محمد آمری ۲۶

مبارزه پنجم (وزن ۷۴- کیلوگرم):

علی خوش روش ۲۲ - وحید زینلی ۸

مبارزه ششم (وزن ۸۰- کیلوگرم):

مصطفی قهرمانی ۱۱ - عرفان طوفانی ۱۲

مبارزه هفتم (وزن ۸۷- کیلوگرم):

حسین قلی کوهی یک - علیرضا حاجیان ۲۰

مبارزه هشتم (وزن ۸۷+ کیلوگرم):

محمدجواد رضایی یک - ایوب بازدار ۴

«تیم هیات تکواندو استان تهران ۷ - تیم هیات تکواندو فارس یک»

مبارزه اول (وزن ۵۴- کیلوگرم):

دانیال اتفاق ۲۵ – امیرشایان امکان ۲۰

مبارزه دوم (وزن ۵۸- کیلوگرم):

محمد رستم نژاد ۳۱ - محمد اشرافی ۶

مبارزه سوم (وزن ۶۳- کیلوگرم):

جواد قبادی ۲۵ - امیرمحمد رحیمی ۶

مبارزه چهارم (وزن ۶۸- کیلوگرم):

محمدطه جعفری ۳۱ - شایان باسیان ۷

مبارزه پنجم (وزن ۷۴- کیلوگرم):

امیرحسین بیضایی ۱۵ - امید الله یاری ۳

مبارزه ششم (وزن ۸۰- کیلوگرم):

احمد رکابی ۲ - امیرحسین صادقی ۳

مبارزه هفتم (وزن ۸۷- کیلوگرم):

حسین فرجی تبار ۸ - سالار کرمی ۵

مبارزه هشتم (وزن ۸۷+ کیلوگرم):

سید محمدمهدی عبدالمنافی ۱۳ - علی اکبر امیری ۱۰

نتایج مبارزات هفته چهارم:

«تیم نیروی زمینی ارتش ۶ – تیم هیات تکواندو استان تهران ۲»

مبارزه اول (وزن ۷۴- کیلوگرم):

دانیال پرتوی ۲۱- امیررضا بیضایی ۱۷

مبارزه دوم (وزن ۸۷+ کیلوگرم):

علی نجفی ۳۰ - سیدمحمد مهدی عبدالمنافی ۹

مبارزه سوم (وزن ۵۸- کیلوگرم):

امیرعلی مهرابی فر ۴ - سیدایمان موسوی ۱۴

مبارزه چهارم (وزن ۵۴- کیلوگرم):

دانیال تاجرزاده ۳۱ - علی رحیمی نژاد ۳۳

مبارزه پنجم (وزن ۸۷- کیلوگرم):

مهران ایزدپناه ۲۱ - متین امیرمحمدی ۱۴

مبارزه ششم (وزن ۶۳- کیلوگرم):

علی ستاری ۱۰ - جواد قبادی یک

مبارزه هفتم (وزن ۸۰- کیلوگرم):

محمدرضا فیضی ۱۹ - احمدرضا رکابی ۱۵

مبارزه هشتم (وزن ۶۸- کیلوگرم):

آرمان خلاص ۲۳ - محمدطه جعفری ۱۹

«تیم باشگاه ولیعصر دشتستان استان بوشهر ۶– تیم هیات تکواندو استان خوزستان ۲»

مبارزه اول (وزن ۸۰- کیلوگرم):

علی میهن ورزقانی صفر - میلاد صادقی ۱۴

مبارزه دوم (وزن ۷۴- کیلوگرم):

علی خوش روش ۲۲ - محمدمهدی محمدنژاد ۲

مبارزه سوم (وزن ۶۸- کیلوگرم):

امین نامی ۱۵ - دانیال بهمنی ۶

مبارزه چهارم (وزن ۵۴- کیلوگرم):

یاسر خواجه زاده ۱۱ - حسین امیری ۹

مبارزه پنجم (وزن ۸۷- کیلوگرم):

مهدی مالمیر ۲۲ - علی پاپی ۲

مبارزه ششم (وزن ۵۸- کیلوگرم):

ابوالفضل فخری ۳۵ – علی شیروانی ۵

مبارزه هفتم (وزن ۸۷- کیلوگرم):

محمدجواد رضایی ۹ - علی مدرسی ۴

مبارزه هشتم (وزن ۶۳- کیلوگرم):

امیرمحمد زارعی ۷ - حمید بیگی ۱۳

«تیم هیات تکواندو استان فارس ۴ – تیم زنده یاد محمدرضا بابادی ۴»

مبارزه اول (وزن ۵۴- کیلوگرم):

روح الله کریمیان ۶ - محمدرضا قریشی ۲۶

مبارزه دوم (وزن ۵۸- کیلوگرم):

محمد اشرافی ۳۹ - امید نقدی ۳۷

مبارزه سوم (وزن ۶۳- کیلوگرم):

سیدعلیرضا حسینی ۲۸ - پوریا ربیعی ۲۰

مبارزه چهارم (وزن ۶۸- کیلوگرم):

سبحان صلح جو ۱۴ - نیما بلند همت ۲۹

مبارزه پنجم (وزن ۷۴- کیلوگرم):

سالار کرمی ۲۳ - حمیدرضا محبتی ۹

مبارزه ششم (وزن ۸۰- کیلوگرم):

علی جعفری ۴ - امیرحسین محسنیان ۲۰

مبارزه هفتم (وزن ۸۷- کیلوگرم):

امیر جعفری یک - علیرضا حاجیان ۲۲

مبارزه هشتم (وزن ۸۷+ کیلوگرم):

علی اکبر امیری ۱۶ - ایوب بازدار ۳

نتایج مبارزات هفته پنجم:

«تیم نیروی زمینی ارتش ۴ – تیم باشگاه ولیعصر دشتستان استان بوشهر ۴»

مبارزه اول (وزن ۵۸- کیلوگرم):

امیرمهدی بختیاری ۱۳ - ابوالفضل فخری ۳۴

مبارزه دوم (وزن ۵۴- کیلوگرم):

امیرحسین زارعی ۴۳ - یاسر خواجه زاده ۳۱

مبارزه سوم (وزن ۷۴- کیلوگرم):

حسین گودرزی ۲۴ - علی خوش روش ۳۴

مبارزه چهارم (وزن ۶۸- کیلوگرم):

آرمان خلاص ۹ - امین نامی ۱۸

مبارزه پنجم (وزن ۸۰- کیلوگرم):

محمدرضا فیضی ۱۲ - مصطفی قهرمانی ۱۰

مبارزه ششم (وزن ۸۷+ کیلوگرم):

علی نجفی ۳۰ - سیاوش کشاورز ۷

مبارزه هفتم (وزن ۸۷- کیلوگرم):

مهران ایزدپناه ۱۴- مهدی مالمیر ۱۳

مبارزه هشتم (وزن ۶۳- کیلوگرم):

ارسلان نوروزی صفر - محمد شیرازی فر ۶

«تیم هیات تکواندو استان تهران ۳ - تیم زنده یاد محمدرضا بابادی ۵»

مبارزه اول (وزن ۵۴- کیلوگرم):

علی رحیمی ۱۱ - محمدرضا قریشی ۲۰

مبارزه دوم (وزن ۶۳- کیلوگرم):

جواد قبادی ۲۶ - حسام اشرف منصوری ۲۳

مبارزه سوم (وزن ۵۸- کیلوگرم):

ایمان موسوی ۱۱ - امید نقدی ۱۵

مبارزه چهارم (وزن ۸۷+ کیلوگرم):

سیدمحمدمهدی عبدالمنافی ۴ - ایوب بازدار صفر

مبارزه پنجم (وزن ۶۸- کیلوگرم):

مبین میرزایی ۱۴ - محمد آموی ۱۷

مبارزه ششم (وزن ۸۰- کیلوگرم):

احمدرضا رکابی ۱۰ - عرفان طوفانی ۱۸

مبارزه هفتم (وزن ۷۴- کیلوگرم):

مهدی بیات ۱۰ - حمیدرضا محبتی ۱۹

مبارزه هشتم (وزن ۸۷- کیلوگرم):

حسین فرجی ۱۴ - علیرضا حاجیان ۲۱

«تیم هیات تکواندو استان خوزستان ۴ - تیم هیات تکواندو استان فارس ۴»

مبارزه اول (وزن ۵۴- کیلوگرم):

علیرضا نجات ۱۲ - امیرشایان امکان ۱۵

مبارزه دوم (وزن ۵۴- کیلوگرم):

دانیال طاهری ۲۷ - محمد اشرافی ۴۱

مبارزه سوم (وزن ۶۳- کیلوگرم):

سیدمحمد مهدی هاشم پور ۳۲ - امیرمحمد رحیمی ۳۲/ راند طلایی - برنده نماینده خوزستان

مبارزه چهارم (وزن ۶۸- کیلوگرم):

محمد سهراب پور ۱۷ - امید الله یاری ۱۱

مبارزه پنجم (وزن ۷۴- کیلوگرم):

رضا رکیا ۴ - سالار کرمی ۴ / آسیب نماینده خوزستان - برنده نماینده فارس

مبارزه ششم (وزن ۸۰- کیلوگرم):

اشکان احمدی ۱۶ - علی ژاپونی ۶

مبارزه هفتم (وزن ۸۷- کیلوگرم):

محمدعلی باقری ۱۹ - امیرجعفری ۱۰

مبارزه هشتم (وزن ۸۷+ کیلوگرم):

علی مدرسی ۳ - علی اکبر امیری ۱۶


بیشتر بخوانید


انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر