نتایج کامل رقابت‌های هفته سوم تا پنجم از مرحله نخست مسابقات گروه "دوم"

دیدار‌های هفته سوم تا پنجم (پایانی) از مرحله نخست رقابت‌های گروه دوم، لیگ دسته یک تکواندو "جام نقش جهان" امروز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دیدار‌های هفته سوم تا پنجم (پایانی) از مرحله اول رقابت‌های گروه دوم از بیست و هفتمین دوره مسابقات لیگ دسته یک تکواندو "جام نقش جهان" یادواره شهید تکواندوکار محمدحسین گیتی نما با حضور شش تیم، امروز (جمعه - ۲۴ دی ماه) در فدراسیون تکواندو برگزار شد.

تیم‌های آزمایشگاه آراد البرز، باشگاه مقاومت، باشگاه یزدان، لوازم خانگی کن، هیات تکواندو صومعه سرا و هیات تکواندو شهرستان نوشهر در گروه دوم با یکدیگر به رقابت پرداختند.

نتایج کسب شده در رقابت‌های هفته سوم تا پنجم به شرح زیر است:

نتایج مبارزات هفته سوم:

«تیم آزمایشگاه آراد البرز ۳ – تیم هیات تکواندو شهرستان نوشهر ۵»

مبارزه اول (وزن ۵۴- کیلوگرم):

کسری محمدعلیزاده ۲۵ – امیررضا محمدی ۴

مبارزه دوم (وزن ۵۸- کیلوگرم):

کاوه خالدیان ۳۶ - تورج خزایی ۲۶

مبارزه سوم (وزن ۶۳- کیلوگرم):

امیررضا قره حسنلو صفر - عرفان جمشیدی ۲۱

مبارزه چهارم (وزن ۶۸- کیلوگرم):

بابک عینی ۲۶ - امیررضا حسینی ۲۷

مبارزه پنجم (وزن ۷۴- کیلوگرم):

سینا مفاخری ۲۰ - محمدرضا جمشیدی ۱۶

مبارزه ششم (وزن ۸۰- کیلوگرم):

امیرحسین محمودی ۲۲ - مهدی رضا حسن امرجی ۲۳

مبارزه هفتم (وزن ۸۷- کیلوگرم):

شروین شعبانی ۸ - علی علیمحمدی ۲۸

مبارزه هشتم (وزن ۸۷+ کیلوگرم):

امین ورمه زیار یک - امیرحسین صادقی ۱۱

«تیم باشگاه مقاومت ۴ – تیم لوازم خانگی کن ۴»

مبارزه اول (وزن ۵۴- کیلوگرم):

حسین حسین زاده ۴ - مجتبی حسین زاده ۶

مبارزه دوم (وزن ۸۷+ کیلوگرم):

مهدی مجازی ۱۶ - ارسلان اصغری ۶

مبارزه سوم (وزن ۶۳- کیلوگرم):

علی چهرقانی ۵ – یاسین حسن زاده ۵/ راند طلایی - برنده نماینده باشگاه یزدان

مبارزه چهارم (وزن ۵۸- کیلوگرم):

پارسا کمالی ۳۰ - سینا سلیمانی ۹

مبارزه پنجم (وزن ۸۷- کیلوگرم):

محمد شمسایی ۹ - امیرعباس نیکخو ۸

مبارزه ششم (وزن ۷۴- کیلوگرم):

امیررضا قاسمی ۲۶ - امیرحسین مهربانی ۲۲

مبارزه هفتم (وزن ۸۰- کیلوگرم):

فردین سخاوت فر صفر - یزدان امجدیان ۱۵

مبارزه هشتم (وزن ۶۸- کیلوگرم):

سیدالیاس طباطبایی ۵ - سالار آذربد ۲۵

«تیم هیات تکواندو صومعه سرا یک - تیم لوازم خانگی کن ۷»

مبارزه اول (وزن ۵۴- کیلوگرم):

ابوالفضل داداشی ۳۶ - احمدرضا کاکاوند ۲۹

مبارزه دوم (وزن ۶۳- کیلوگرم):

سینا تقی پور ۱۲ - نیما نوری ۳۲

مبارزه سوم (وزن ۸۷+ کیلوگرم):

علیرضا ثمینی ۱۹ - محمد ابراهیم حسینی ۳۰

مبارزه چهارم (وزن ۷۴- کیلوگرم):

سیدرضا موسوی ۸ - امیرحسین امجدیان ۳۰

مبارزه پنجم (وزن ۶۸- کیلوگرم):

پدرام بهرامی ۱۷ - امیرحسین گندمکار ۲۳

مبارزه ششم (وزن ۸۰- کیلوگرم):

سیدعلی موسوی ۳ - سپهر فیاض زاده ۲۳

مبارزه هفتم (وزن ۸۷- کیلوگرم):

محمدرضا دبیری ۲۱ - امیرحسین سیاهکالی ۲۵

مبارزه هشتم (وزن ۵۸- کیلوگرم):

ابوالفضل آذری - مهرشاد قلیچ/ انصراف نماینده هیات تکواندو صومعه سرا - برنده نماینده لوازم خانگی کن

نتایج مبارزات هفته چهارم:

«تیم آزمایشگاه آراد البرز ۷ – تیم هیات تکواندو صومعه سرا یک»

مبارزه اول (وزن ۷۴- کیلوگرم):

سینا مفاخری ۱۵ - امیرمحمد مهدی زاده ۶

مبارزه دوم (وزن ۸۰- کیلوگرم):

امیرحسین فلاحتکاری ۶ - سیدعلی موسوی ۲

مبارزه سوم (وزن ۸۷- کیلوگرم):

حسین مهدوی ۲۱ - محمدرضا دبیری ۳

مبارزه چهارم (وزن ۸۷+ کیلوگرم):

علی طاهرخانی ۴ - علیرضا ثمینی ۲۵

مبارزه پنجم (وزن ۵۴- کیلوگرم):

کسری مهرعلیزاده ۲۹ - ابوالفضل داداشی ۲۷

مبارزه ششم (وزن ۵۸- کیلوگرم):

اشکان جمالی نژاد - عدم حضور نماینده هیات تکواندو صومعه سرا

مبارزه هفتم (وزن ۶۳- کیلوگرم):

امیررضا قره حسنلو ۴۳ - ابوالفضل آذری ۲۲

مبارزه هشتم (وزن ۶۸- کیلوگرم):

بابک عینی ۲۲ - پدرام بهرامی ۱۴

«تیم باشگاه مقاومت ۶ – تیم هیات تکواندو نوشهر ۲»

مبارزه اول (وزن ۶۸- کیلوگرم):

حامد اصغری ۲۴ - یاسین نجاریان ۲

مبارزه دوم (وزن ۵۸- کیلوگرم):

پارسا کمالی ۱۱ - پویان جعفر صالحی ۷

مبارزه سوم (وزن ۸۷+ کیلوگرم):

پوریا عرفانیان ۱۴ - محمد شرج خیری یک

مبارزه چهارم (وزن ۸۷- کیلوگرم):

محمدرضا محبی ۳۰ - امیرحسین پورآهنگر ۴

مبارزه پنجم (وزن ۵۴- کیلوگرم):

مهران رضایی ۲۵ - امیررضا جمشیدی ۴

مبارزه ششم (وزن ۶۳- کیلوگرم):

سیدامیرحسین طاهری ۱۱ - عرفان جمشیدی ۱۲

مبارزه هفتم (وزن ۸۰- کیلوگرم):

محمد صفایی ۲۱ - مجتبی مالامیری ۶

مبارزه هشتم (وزن ۷۴- کیلوگرم):

امیررضا قاسمی ۱۰ - محمدرضا جمشیدی ۱۲

«تیم لوازم خانگی کن ۴ – تیم باشگاه یزدان ۴»

مبارزه اول (وزن ۸۰- کیلوگرم):

فرزام تنهایی ۵ - یزدان امجدیان ۲۲

مبارزه دوم (وزن ۶۸- کیلوگرم):

آرش وزیری دوست ۱۳ - سالار آذربد ۱۴

مبارزه سوم (وزن ۵۴- کیلوگرم):

امیرمحمد اسدی ۲۵ - مجتبی حسین زاده صفر

مبارزه چهارم (وزن ۷۴- کیلوگرم):

کامران کاظمی ۱۴- امیرحسین قهرمانی ۵

مبارزه پنجم (وزن ۶۳- کیلوگرم):

سیدآرین خیری ۳۴ - یاسین حسن زاده ۳۶

مبارزه ششم (وزن ۵۸- کیلوگرم):

امیرماهان محمدی ۴۰ - سینا سلیمانی ۵

مبارزه هفتم (وزن ۸۷- کیلوگرم):

سیدیاسین آزاد منجیری ۲۲ - امیرعباس نیکخو ۱۲

مبارزه هشتم (وزن ۸۷+ کیلوگرم):

حسین فتحی ۱۷ - علیرضا علیپور ۶

نتایج مبارزات هفته پنجم (پایانی):

«تیم آزمایشگاه آراد البرز یک – تیم باشگاه مقاومت ۷»

مبارزه اول (وزن ۵۸- کیلوگرم):

اشکان جمالی نژاد ۲۹ - محمد شرفی ۲۵/ ۱۰ اخطاره شدن نماینده آزمایشگاه آراد البرز - برنده نماینده باشگاه مقاومت

مبارزه دوم (وزن ۶۸- کیلوگرم):

ارشیا شیرازی ۹ - حامد اصغری ۲۲

مبارزه سوم (وزن ۸۰- کیلوگرم):

امیرحسین فلاحتکار ۷ - محمد صفایی ۱۹

مبارزه چهارم (وزن ۸۷+ کیلوگرم):

علی طاهرخانی یک - پوریا عرفانیان ۱۵

مبارزه پنجم (وزن ۶۳- کیلوگرم):

امیررضا قره حسنلو ۱۱ - سیدامیرحسین طاهری ۳۲

مبارزه ششم (وزن ۵۴- کیلوگرم):

کسری مهرعلیزاده یک - مهران رضایی ۸

مبارزه هفتم (وزن ۸۷- کیلوگرم):

حسین مهدوی ۳۳ - محمد شمسایی ۱۲

مبارزه هشتم (وزن ۷۴- کیلوگرم):

سینا مفاخری ۲۳ - شهاب یوسفی ۲۶

«تیم هیات تکواندو صومعه سرا ۶ - تیم هیات تکواندو شهرستان نوشهر ۲»

مبارزه اول (وزن ۸۷+ کیلوگرم):

علیرضا ثمینی ۱۳ - ارسلان اصغری ۵

مبارزه دوم (وزن ۵۴- کیلوگرم):

ابوالفضل داداشی ۲۳ - امیررضا حسنی ۳

مبارزه سوم (وزن ۷۴- کیلوگرم):

حسن گلخنی - امیرحسین قهرمانی/ انصراف نماینده باشگاه یزدان - برنده نماینده هیات تکواندو صومعه سرا

مبارزه چهارم (وزن ۶۳- کیلوگرم):

امیرحسین شکری ۴۰ - علی قمی ۴۱

مبارزه پنجم (وزن ۶۸- کیلوگرم):

پدرام بهرامی ۵ - سالار آذربد ۳

مبارزه ششم (وزن ۸۷- کیلوگرم):

محمدرضا دبیری ۲۶ - امیرعباس نیکخو ۹

مبارزه هفتم (وزن ۸۰- کیلوگرم):

عدم حضور نماینده این تیم - یزدان امجدیان / برنده امجدیان

مبارزه هشتم (وزن ۵۸- کیلوگرم):

عدم حضور نماینده این تیم – سینا سلیمانی/ برنده سلیمانی

«تیم هیات تکواندو شهرستان نوشهر یک - تیم لوازم خانگی کن ۷»

مبارزه اول (وزن ۶۳- کیلوگرم):

امیرحسین متاجی ۷ - نیما نوری ۲۳

مبارزه دوم (وزن ۶۸- کیلوگرم):

ایرج خزایی پول صفر - آرش وزیری ۷

مبارزه سوم (وزن ۷۴- کیلوگرم):

محمدرضا جمشیدی ۸ - امیرحسین امجدیان ۱۳

مبارزه چهارم (وزن ۸۰- کیلوگرم):

مجتبی مالامیری ۵ - سپهر فیاض زاده ۱۸

مبارزه پنجم (وزن ۸۷- کیلوگرم):

علی علیمحمدی ۳ - امیرحسین سیاهکالی ۴

مبارزه ششم (وزن ۸۷+ کیلوگرم):

امیرحسین صادقی ۹ - ابراهیم حسینی ۷

مبارزه هفتم (وزن ۵۸- کیلوگرم):

تورج خزایی ۲۶ - ماهان محمدی ۲۹

مبارزه هشتم (وزن ۵۴- کیلوگرم):

امیررضا محمدی ۴ - امیرمحمد اسدی ۲۰


بیشتر بخوانید


انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر